fbpx

Zegarek męski do 100 zł

W dzisiejszych czasach modnym uzupełnieniem stylizacji stały się zegarki, a czasem nawet to one stanowią jej pierwszy plan. Wiele osób utożsamia zegarek z dużym wydatkiem, my postaramy się udowodnić, że wcale nie trzeba wydawać fortuny i można znaleźć wyjątkowy zegarek męski do 100 zł. 

Zegarek męski LIANDU

Nieprzypadkowo znalazł się na pierwszym miejscu tego zestawienia. To przedstawiciel nienachalnej elegancji i nowoczesności. Okrągła tarcza niezawierająca cyfr godzinowych została uzupełniona trzema złotymi cyferblatami idealnie wpasowującymi się w estetykę zegarka. Cyferblat został zestawiony z klasyczną bransoletą ze stali nierdzewnej, która stanowi dopełnienie szykownej tarczy. Kliknij tutaj.

Zegarki męskie do 100 zł

Zegarek męski Ochstin  

Przedstawiciel męskiej klasyki. Łączy szykowny, pełen gracji cyferblat z od zawsze i na zawsze modnym, skórzanym paskiem. W tak dobrze przemyślanym zestawieniu nie można się do niczego przyczepić. Zegarek napędzany mechanizmem kwarcowym poza wyglądem może pochwalić się chronografem, kalendarzem oraz odpornością na wodę. Producent zadbał także o różne upodobania klientów udostępniając model zegarka w kilku wersjach kolorystycznych. Kliknij tutaj.

Zegarek męski do 100 zł

Złoty zegarek męski CHENXI 

Czyli czasomierz, którego luksusowy wygląd przyciąga na myśl znacznie wyższe kwoty.  Już sama pełna wdzięku złota bransoleta cieszy ludzkie oko, natomiast zestawiona z nieprzesadzoną tarczą stanowi połączenie, na które nie można nie zwrócić uwagi. Chenxi to piękno odporne na wodę i wstrząsy, aż ciężko uwierzyć ze tak może wyglądać zegarek męski do 100 zł. Kliknij tutaj.

Zegarek męski do 100 zł

Zegarek unisex Relogio 

Ten model udowadnia, że w przystępnej cenie można znaleźć ciekawe, nietuzinkowe rozwiązania. W tym egzemplarzu cyferblat o trójkątnym kształcie został umieszczony w okrągłej kopercie, co nadało zegarkowi niepowtarzalności. Kreatywne rozwiązanie najbardziej widocznej części zegarka pozwoliło na dodanie do niego prostego, materiałowego paska, nie ujmując mu wyjątkowości. Kliknij tutaj.

Zegarek męski do 100 zł

Zegarek męski OHSEN 

Zdecydowanie przedstawiciel sportowego stylu. Masywna koperta i gęsto zapełniona tarcza dodają mu typowo męskiego charakteru. Zegarek poza tradycyjnymi wskazówkami posiada tarczę cyfrową, łącząc klasykę z nowoczesnością. Odporny na wodę i wstrząsy poradzi sobie w każdych warunkach. To wierny towarzysz każdego prawdziwego mężczyzny. Kliknij tutaj 

Zegarek męski do 100 zł

Zostaw komantarz

Koszyk

×