fbpx

Zegarki męskie z widocznym mechanizmem

Zegarki męskie z widocznym mechanizmem

Szukając zegarka dla siebie natkniemy się na przeróżne modele, od prostych, eleganckich zegarków do naładowanych funkcjami zegarków sportowych. Wśród ogromnego wyboru znajdziemy także modele, które od pewnego czasu zyskują na popularności, a są to zegarki z widocznym mechanizmem.  Mają one powodzenie szczególnie wśród mężczyzn, ponieważ wielu z nich to zawzięci majsterkowicze zawsze ciekawi „jak to jest zrobione?”. 

Zegarek męski MG.ORKINA MG 

Zegarki tego typu nie muszą wcale wyglądać jakby były prototypem produktu. Mimo widocznego mechanizmu mogą wyglądać gustownie, a przede wszystkim interesująco, a przykładem tego jest zegarek MG. ORKINA MG. W centralnym punkcie cyferblatu przez przezroczystą szybkę widoczny jest mechanizm zegarka. Cyfry na jego tarczy utrzymane są w ciemnej kolorystyce, by oddać pole popisu złotemu mechanizmowi. Szczegółowe wykonanie koperty stanowi dopełnienie nieprzeciętnej całości. Sprawdź tutaj.

Zegarki męskie z widocznym mechanizmem MG Orkina

Zegarek męski Zafiro 

To kolejny przedstawiciel zegarków z kategorii „męskie zegarki z widocznym mechanizmem” o wyjątkowym pomyśle wykonania. Zafiro to typowo męski zegarek prezentujący czarny total look. Jego cyferblat prawie w całości został poświęcony ukazaniu pracy mechanizmu, jedynie przy samych krawędziach tarczy zostały umieszczone niewielkich rozmiarów rzymskie cyfry. Ciemną kolorystykę zegarka przełamują biało-niebieskie wskaźniki godzinowe. Sprawdź tutaj.

Zegarki męskie z widocznym mechanizmem Zafiro

Zegarek męski Apollo

Jego nazwa jest jak najbardziej adekwatna – bóg piękna.  To zegarek, którego głównym i jedynym elementem nadającym wyrazistości jest niespotykany środek tarczy. Cyfry na cyferblacie zostały zastąpione srebrnymi elementami. Połączenie prostej bransolety z gładką, czarną kopertą pozwala skupić całą uwagę na sercu zegarka – jego mechaniźmie. Ten model udowadnia, że zegarki męskie z widocznym mechanizmem, mogą być pełne klasy. Sprawdź tutaj.

Zegarek męski Apollo

Zegarek unisex marki FORSINING

Zdecydowanie znajduje się na piedestale zegarków eleganckich. Połączenie metalowej bransolety z tarczą zawierającą rzymskie cyfry uzupełnione jest umieszczonym w centralnej części cyferblatu mechanizmem zegarka. Nie jest to element wybijający się na pierwszy plan jak w poprzednich modelach, to idealne dopełnienie szykownej całości. Takie zgranie elementów sprawia, że zegarek wygląda bardzo luksusowo. Sprawdź tutaj.

Zegarki męskie z widocznym mechanizmem FORSINING

Zegarek męski MCE

Wyrazista, metalowa koperta połączona z prostym, czarnym paskiem ma za zadanie przyciągnąć wzrok do wyjątkowej tarczy zegarka. Intrygujący cyferblat pełni rolę obrazu, otoczonego piękną ramą. Zegarki męskie z widocznym mechanizmem marki MCE są produktem dla mężczyzn lubiących przykuwać wzrok innych, ponieważ koło takiego połączenia z pewnością nie da się przejść obojętnie. Sprawdź tutaj.

Zegarek męski MCE

Zostaw komantarz

Koszyk

×