fbpx

Zegarki z bransoletkami

Męskie nadgarstki zazwyczaj zdobią okazałe czasomierze, zdarza się, że zamiast nich pojawiają się bransoletki. Jedne i drugie są świetnym uzupełnieniem stylizacji i dobrze dobrane potrafią ją znacznie udoskonalić. Co zrobić, jeśli nie wiemy na który dodatek się zdecydować? Założyć oba! Rozsądnie zestawione zegarki z bransoletkami mogą tworzyć naprawdę zgrany duet 🙂

Curren Nate i bransoletka XQNI

Pierwszą propozycją zestawienia jest męski, srebrny zegarek o wyrazistych ogniwach oraz prosta bransoletka z plecionej skóry. To połączenie uzupełniające się formą oraz kolorystyką. Zegarek, dzięki stalowej bransolecie oraz wyraźnej tarczy, sam w sobie jest widoczną ozdobą, dlatego zestawiliśmy go z delikatną, nieprzekombinowaną bransoletką. Kolorystyka obu elementów zgrabnie łączy się dzięki srebru zawartemu w każdym z nich. Produkty znajdziesz tu i tu.

Crujr Frozen i Koraliki

Połączenie w nieco bardziej eleganckim stylu. Zegarek Crujr Frozen to bardzo minimalistyczny model. Powściągliwość w zdobieniu tego czasomierza pozwala na dopełnienie go nico bogatszymi dodatkami, które równocześnie wpiszą się w klasykę zegarka. Bransoletka męska z koralików doskonale współgra z prostym designem tego modelu oraz urozmaica całość. Zestaw zbudowany na bazie dopełnień stanowi ciekawy komplet i z pewnością udowadnia, że zegarki z bransoletkami nie muszą być przesadnym połączeniem. Produkty znajdziesz tu i tu.

Curren Felix i Węzeł MKENDN

Zestawienie w zdecydowanie najbardziej casualowym stylu. Curren Felix jest ciekawym wyborem na co dzień, a w połączeniu z drobną bransoletką tworzy interesujący, codzienny zestaw. Tarcza tego modelu jest intensywna poprzez wykorzystaną kolorystykę, dlatego wybierając bransoletkę do tego zestawu, zdecydowaliśmy się na prosty splot o pasującym kolorze. Jest to zestaw idealny do codziennych stylizacji dla każdego mężczyzny. Produkty znajdziesz tu i tu.

Zostaw komantarz

Koszyk

×